„Doświadczenie z hipnozą było dla mnie doświadczeniem totalnym. Uwalniającym, przekraczającym. Po prostu zamknęłam oczy i dałam się poprowadzić hipnotyzerce. Musiałam jej w pełni zaufać, ale nie było to trudne. Z każdym kolejnym poleceniem hipnotyzerki czułam, jak blokady w moim ciele ustępują, a ja rozluźniam się coraz bardziej. To było trochę jak powrót do domu, do bezpiecznych miejsc dzieciństwa. Czułam pełne rozluźnienie i pełne zaufanie. Byłam tak rozluźniona, że nie umiałam podnieść ręki...następnego dnia czułam zaś przypływ takiej energii i mocy (co przełożyło się na działanie), że nawet najbardziej sceptyczne osoby z mojego środowiska uznały, że hipnoza rzeczywiście działa :). Czułam się dokładnie tak, jak w najlepszych momentach mojego życia (o taki właśnie stan twórczego pobudzenia prosiłam hipnotyzerkę przed seansem). Polecam wszystkim to niesamowite doświadczenie. Hipnoza przeprowadzana przez Monikę Skrzypek jest najskuteczniejszym narzędziem pracy z podświadomością!” Edyta Łakomy, romanistka

Hipnoza jest:

 • Najłatwiejszym i najbardziej pełnym procesem wprowadzania zmiany.

 • Bezpieczna.

  Przy hipnozie jawnej nie zrobisz nic niezgodnego ze swoją moralnością, poglądami, wartościami, czy wiarą. Nie ma tutaj żadnego ryzyka, ponieważ podświadomość przez cały czas funkcjonuje. Ponadto w podświadomości jest funkcja samoprzetrwania, która nadzoruje cały proces oraz pilnuje twojego poziomu bezpieczeństwa.

 • Szczytem samokontroli.

  Hipnoza jest daleka od snu. Będąc w stanie hipnozy pozostajesz przytomny i świadomy tego, co się dzieje, w każdej chwili możesz z tego stanu wyjść. W stanie hipnozy nie tracisz kontroli. Jest wręcz przeciwnie. Dzięki hipnozie masz większą kontrolę nad swoim ciałem i umysłem. Możesz jeszcze lepiej zarządzać funkcjami ciała, nawykami, pamięcią, przekonaniami i reakcjami emocjonalnymi. W hipnozie możesz przyjąć do podświadomości takie sugestie, których nie udałoby ci się przyjąć, gdybyś nie był w stanie hipnozy

 • Skuteczna.

  Przy profesjonalnie przeprowadzanej hipnoterapii jej skuteczność może przekroczyć 95%. Dzięki hipnozie możemy usunąć problemy natury psychicznej i psychosomatycznej w sposób permanentny

 • Neutralna wobec wiary.

  Jej działanie nie opiera się na wierze i w żaden sposób z wiarą łączyć się nie musi. Hipnoza jest tylko narzędziem, a do czego i w jaki sposób będzie używana pozostaje do ustalenia pomiędzy hipnotyzowanym a hipnotyzerem. Nie jest również zakazana przez Kościół Katolicki, a używana w sposób zgodny z wiarą nie stwarza dla niej żadnego zagrożenia. W celach terapeutycznych ze szczególnym uwzględnieniem niesienia ulgi w bólach porodowych uzyskała wsparcie kościoła. Potwierdzają to oryginalne dokumenty papieskie na oficjalnej stronie Watykanu, które są dostępne na stronach www www.vatican.va:

 • Zbadana naukowo.

  Badano zarówno empiryczne doświadczenia osób hipnotyzowanych, jak i czysto biologiczne aspekty, włącznie z jej wpływem na pracę mózgu. Publikacji na ten temat możesz znaleźć naprawdę wiele. • Hipnoza

  Najbardziej skuteczna metoda terapii w zasięgu Twojej ręki!

  Dzięki hipnozie błyskawicznie i trwale m. in.:

  • Wyjdziesz z nałogu tytoniowego, alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków, komputera, seksu, hazardu itp.

  • Uwolnisz się od zachowań kompulsywnych (np. obgryzanie paznokci, wyrywanie włosów).

  • Zapomnisz, co to nadwaga/otyłość.

  • Zredukujesz ból i dyskomfort.

  • Pozbędziesz się jąkania, fobii, lęków, natrętnych myśli, napięć.

  • Poradzisz sobie ze stresem.

  • Pozbędziesz się zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia).

  • Zwiększysz poczucie własnej wartości.

  • Pozbędziesz się dysfunkcji seksualnych.

  • Zaczniesz dobrze sypiać.

  • Poradzisz sobie z bolesnymi wspomnieniami.

  • Podniesiesz poziom pewności siebie.

  • Zwiększysz motywację i chęć do działania.

  • Wpłyniesz na choroby psychosomatyczne.

  • Zbudujesz pozytywne nawyki i reakcje emocjonalne.

  • Poprawisz koncentrację.

  • Podniesiesz jakość życia.

  Nie myśl o tym jak bardzo ci to pomoże w życiu.
  Zadzwoń: 691-351-555
  Niektórzy nasi klienci obawiali się hipnozy, ale uznali, że jest niezwykle skuteczna. Średnia statystyczna w całkowitym pozbyciu się problemu wynosi od 2 do 4 sesji. Przekonaj się, że twój problem zniknie i to szybko. Już dziś umów się na spotkanie.

  Hipnoza definiowana jest jako ominięcie funkcji krytycznej świadomego umysłu i ustanowienie akceptowalnego selektywnego myślenia. Ominięcie funkcji krytycznej tworzy stan umysłu, który umożliwia odrzucenie ograniczających cię przekonań, byś mógł zaakceptować te nowe i wzmacniające. Druga część definicji mówi o procesie wskazywania drogi wejścia w trans za pomocą indukcji hipnotycznej. Stan hipnozy jest odczuwany jako bardzo bezpieczny i przyjemny. Hipnoza dociera do ukrytych w podświadomości mechanizmów sterujących naszym działaniem i zmienia je. Dzięki niej sugestie podane przez hipnotyzera zostają szybko wprowadzone w czyn. Stan hipnozy jest optymalny, by wprowadzić zmiany w twoim życiu. Możesz odsunąć ograniczające cię przekonania, które powstrzymywały cię przed zdrowszym, pełniejszym i szczęśliwszym życiem.

  Hipnoza jest specyficznym stanem psychicznym charakteryzującym się zwiększoną podatnością na sugestię. Podczas hipnozy mózg jest bardzo aktywny. Za pomocą hipnozy można wpływać na procesy zachodzące w ciele (ból, percepcję). Hipnotyzer posiada umiejętności, dzięki którym może pomagać twojemu umysłowi w wyzwalaniu jego niesamowitych możliwości, o które się nawet nie podejrzewałeś.

  Hipnoterapia to cykl sesji wykorzystujących hipnozę do przeprowadzenia oczekiwanej zmiany u klienta. Podczas sesji hipnoterapeuta pracuje z klientem w stanie transu, prowadząc odpowiednie interwencje na poziomie podświadomości. Hipnotyczny trans to stan, najczęściej, głębokiego rozluźnienia, w którym człowiek uzyskuje lepszy dostęp do swoich zasobów oraz do swoich emocji, za które odpowiada podświadomość. Podświadomość jest pewnego rodzaju bazą danych przechowującą wszystkie doświadczenia z naszego życia, wszystkie emocje oraz połączenia, jakie wytworzyły się pomiędzy tymi obiema sferami, w trakcie dotychczasowych doświadczeń.

  Hipnoza jest najlepszym niefarmakologicznym środkiem wspomagania snu. Podobne sukcesy odnotowano w leczeniu zespołu jelita drażliwego, w 2011 r. hipnozę wpisano nawet do oficjalnych wytycznych terapii tego schorzenia w Niemczech. Od 2003 roku naukowa Rada Psychoterapii w Niemczech zaleca także hipnozę przy leczeniu uzależnienia od nikotyny i metadonu. Hipnoza jest jedną z metod stosowanych przy leczeniu depresji i stanów lękowych. Niektórzy anestezjolodzy stosują hipnozę w operacjach, a w Niemczech studenci medycyny mają obowiązkowe zajęcia na ten temat. Hipnozę stosuje się również podczas operacji przeprowadzanych pod pełną narkozą lub w znieczuleniu miejscowym. Przykładowo, nieżyjąca już królowa Belgów Fabiola miała w ten sposób usuwaną tarczycę.

  Hipnoza daje mierzalne wyniki w uśmierzaniu bólu, co potwierdzają badania na uniwersytetach (Yale, Stanford czy Harvard).