s

 

Copyright (c) 123RF Stock Photos

 

Opinie o naszych usługach:

„Doświadczenie z hipnozą było dla mnie doświadczeniem totalnym. Uwalniającym, przekraczającym. Po prostu zamknęłam oczy i dałam się poprowadzić hipnotyzerce. Musiałam jej w pełni zaufać, ale nie było to trudne. Z każdym kolejnym poleceniem hipnotyzerki czułam, jak blokady w moim ciele ustępują, a ja rozluźniam się coraz bardziej. To było trochę jak powrót do domu, do bezpiecznych miejsc dzieciństwa. Czułam pełne rozluźnienie i pełne zaufanie. Byłam tak rozluźniona, że nie umiałam podnieść ręki...następnego dnia czułam zaś przypływ takiej energii i mocy (co przełożyło się na działanie), że nawet najbardziej sceptyczne osoby z mojego środowiska uznały, że hipnoza rzeczywiście działa :). Czułam się dokładnie tak, jak w najlepszych momentach mojego życia (o taki właśnie stan twórczego pobudzenia prosiłam hipnotyzerkę przed seansem). Polecam wszystkim to niesamowite doświadczenie. Hipnoza przeprowadzana przez Monikę Skrzypek jest najskuteczniejszym narzędziem pracy z podświadomością!”
                                                                                   Edyta Łakomy, romanistka

„Kiedy poznałam Monikę Skrzypek, reprezentującą Instytut Kształcenia Umiejętności Miękkich, od razu zainteresowała mnie opowiadaniem o swojej pracy i zaciekawiła szczególnie hipnoterapią. Kilka tygodni później, zaprosiłam Monikę na spotkanie Kobiet z Pasją, żeby opowiedziała o swojej pracy, o tym, co oferuje, jak może pomóc innym i do przeprowadzenia krótkich warsztatów-pokazu: „Skuteczne metody trwałej zmiany w zasięgu Twojej ręki”. Pokaz hipnozy i NLP odbył się 14 IX 2016 r.
Okazało się, że zainteresowanie pokazem było bardzo duże. Monika Skrzypek opowiedziała o swojej firmie, specjalizującej się w świadczeniu usług szkoleniowych z zakresu tzw. umiejętności interpersonalnych, pomocy psychologicznej oraz hipnoterapii. Pokazała jak można zmienić sabotujące przekonania czy pozbyć się poczucia winy. Ćwiczenia świetnie odkryły przed uczestnikami nowe spojrzenie czy możliwości, pokazały, że w każdym drzemie ogromny potencjał, który prowadząca potrafiła wydobyć. Wszyscy mieli okazję doświadczyć, w jaki sposób prostymi metodami osiągać dużo więcej niż inni. Uczestnicy otrzymali olbrzymią dawkę przydatnych informacji i umiejętności.
Monika, bardzo szybko nawiązała kontakt z grupą. Jej uśmiech i otwartość na innych, stwarzały atmosferę, w której obie strony były partnerami spotkania, a uczestnicy otworzyli się na zadawanie pytań, które nie miały końca.
Polecam warsztaty z Moniką Skrzypek. Jej wiedza, pasja i profesjonalizm, a jednocześnie otwartość na inne osoby, sprawiają, że trudne pytania, czy niewygodne tematy, stają się mniejsze i prostsze, a wręcz schodzą do nieistotnych.”

                                                     Grażyna Cieślak, właściciel Restauracji „Country”

„Uczestniczyłem w szkoleniach organizowanych przez różne firmy, nie mówię, że ich szkolenia są dużo gorsze, że dostajesz tam mniej informacji, że trenerzy są mniej kompetentni. Jednak dopiero w IKUM doceniłem JAKOŚĆ ich szkoleń i w pełni przekonałem się o ile atrakcyjniejsze usługi od innych oferują”
                                                                                              Jan, właściciel firmy

 

„Szkoła Trenerów Biznesu IKUM to szybki sposób na zawodowy sukces”
                                                                                               Marta, dziennikarka

 

„W IKUM usłyszałem: „zależy nam, żebyś był absolutnie do końca przekonany o tym, że jest to właściwy produkt dla ciebie, potrzebujesz więcej informacji, zanim podejmiesz przemyślaną decyzję o tym, jak bardzo chcesz być na tym szkoleniu”. Pytali: „Co jest potrzebne, żebyś poczuł się bezpiecznie, w pełni przekonany, że to jest najlepsza decyzja w twoim życiu?”. Byłem na wielu szkoleniach w wielu firmach ciągle słyszałem „Widzę, że cię to kusi, jesteś tego wart, stać cię na to” itd. W IKUM nikt mnie nie namawiał, decyzję o wzięciu udziału w szkoleniu podjąłem sam. Nawet nie wiesz jak bardzo to szkolenie pomogło mi w pracy”
                                                                                   Wiktor, agent ubezpieczeniowy

 

„Moim zdaniem Szkoła Trenerów Biznesu IKUM nie jest dla wszystkich. Dla przeciętnego człowieka to może być za trudne. Czy jesteś pewien, że jesteś osobą, która umie z tego skorzystać? Czy jesteś osobą, która jest w stanie to wytrzymać?”
                                                                                                          Rafał, szef HR

 

„To niewiarygodne, ale po ukończeniu STB zaczęłam więcej zarabiać i o wiele mniej pracy w to wkładać. Powiem jedno: techniki, których uczą w IKUM są przydatne i skuteczne”
                                                                                            Weronika, handlowiec

 

„Nie wiem czy jestem zadowolona, pod koniec zajęć zabrakło kawy. Uważam, że jak ktoś przychodzi na szkolenie to musi mieć coś do zjedzenia i wypicia pod ręką, ale co do zajęć jestem ogólnie zadowolona. Fajne było o mężczyznach i o kobietach, czym się różnią hi, hi hi. A tak serio to po raz pierwszy po tych zajęciach udało mi się przekonać mojego szefa do mojego pomysłu”
                                                                     Anka, kierownik działu w supermarkecie

 

„W STB wspaniale się bawiłam, poznałam niezwykłych ludzi, zwiększyłam swoją zawodową skuteczność, a przy okazji zmieniłam swoje życie na plus”
                                                                                              Małgorzata, adwokat

 

„Wiedza, której uczą w IKUM jest niezwykle pożyteczna i łatwa do zastosowania w praktyce”
                                                                                            Janusz, przedsiębiorca

 

„Jesteście oryginalni, dobre warsztaty i ćwiczenia. Podobał mi się materiał filmowy i to, że przykłady dotyczyły nie tylko pracy, ale też życia osobistego, pracy z grupą. Nie podobały mi się materiały które dostałem, bo były obszerne, ja wolałbym w punktach”
                                                                                               Tomasz, informatyk

 

„Dlaczego wszyscy muszą ćwiczyć?! Ja tam poszedłem, aby obserwować, a za każdym razem dałem się wciągnąć w uczestnictwo w ćwiczeniach. Dostałem dobrze opracowane materiały do ręki, mogę bez problemu przeanalizować to, co było, jeszcze raz w domu”
                                                                                                  Robert, pracownik działu kadr

 

„W IKUM powiedzieli, że na ich szkoleniu odkryję w sobie możliwości, które posiadam, a z których nie zdaję sobie sprawy. Mieli rację :) ”
                                                                                                                       Aneta, freelancer

 

„Jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że IKUM przewartościuje moje życie. Chętnie wezmę udział w kolejnych szkoleniach”
                                                                                                     Agnieszka, studentka prawa

 

„Dzięki szkoleniu w IKUM nauczyłem się… wpływać na ludzi (nie żartuję!), a co ważniejsze, dowiedziałem się, w jaki sposób inni mną manipulowali”
                                                                                                Zbyszek, szef działu sprzedaży

 

„Polecam, polecam, polecam! Każdy temat, który omawiają jest zobrazowany filmem lub ćwiczeniem. Sporo potrzebnej teorii na temat różnic postępowania w odniesieniu do mężczyzn i do kobiet, dobre warsztaty”
                                                                                              Robert, przedstawiciel handlowy

 

„Szkoła Trenerów Biznesu okazała się rozwiązaniem problemów mojej firmy. Szkolenie w IKUM pomogło mi zmienić życie i biznes”
                                                                                                     Andrzej, właściciel hurtowni

 

„Pewnie nie możesz sobie wyobrazić, że zwiększasz swoje dochody o 380%. Ja tego dokonałem, dlatego polecam STB IKUM!”
                                                                                                                      Jacek, handlowiec

 

„Tak naprawdę nie było mnie stać na Szkołę Trenerów Biznesu. Decyzję o udziale podjęłam z wielką obawą czy podołam finansowo. Musiałam wziąć kredyt. Jednak szybko okazało się, że tu chodzi o zarabianie. Zainwestowane pieniądze zwróciły mi się błyskawicznie. Dzisiaj sama szkolę ludzi i robię to dzięki temu, że zdecydowałam się na IKUM. To jest właściwy wybór! Ich szkolenie jest fantastyczne, pomimo, że kosztuje sporo.”
                                                                                                                 Edyta, szkoleniowiec