Szkolenia    (więcej...)szkole
Proponujemy skuteczne rozwiązania, doskonalące umiejętności. Większość szkoleń realizujemy w formie zamkniętej, ale oferujemy Państwu również szkolenia otwarte. Wszystkie szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi aktywizującymi uczestników. Zastosowanie technik interaktywnych sprzyja zaangażowaniu się uczestników w szkolenie, pozwala na szybkie przyswojenie wiedzy i umiejętności. Każde szkolenie jest inne, ponieważ każdy klient jest inny, a jego potrzeby odmienne.
Programy szkoleń, terminy i miejsce są dopasowane do Państwa potrzeb.

Gabinet psychologiczny    (więcej...)    
gab
Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną: jednorazowe konsultacje, terapię indywidualną, dla par lub rodzin, interwencję w sytuacjach kryzysowych (np. rozstanie, zdrada, śmierć bliskiej osoby, utrata pracy). Pomagamy Państwu w uzmysłowieniu sobie własnych możliwości i w usuwaniu tego, co hamuje osobisty rozwój.

Hipnoza/hipnoterapia    (więcej...)szkole
Możesz obawiać się hipnozy, ale jednocześnie uświadamiać sobie, jak wiele dzięki niej zyskasz. A gdybyś mógł sobie wyobrazić, że na zawsze pozbawiasz się problemu?

NLP (programowanie neurolingwistyczne)    (więcej...)    
nlp
Są ludzie, którzy osiagają dużo więcej od innych. Wykorzystanie NLP i perswazji w życiu zawodowym i osobistym pomoże ci odnieść spektakularny sukces oraz zwiększy efektywność w dowolnej dziedzinie życia. NLP dysponuje potężnymi technikami językowymi. Pomyś ile dobrego dzięki nim możesz zdziałać?

Warsztaty cykliczne     szkole(więcej...)
Zapraszamy Państwa na cotygodniowe autorskie warsztaty, podczas których będziecie Państwo mogli zwiększyć świadomość, lepiej zrozumieć siebie i drugiego człowieka oraz rozwinąć umiejętności interpersonalne.