Nasza oferta:

Aktualnie w sprzedaży:

1. Zestaw edukacyjny do globalnej nauki czytania dla dzieci
    w wieku 1- 6 lat.

2. Zestaw edukacyjny do globalnej nauki czytania dla dzieci
    w wieku 1- 6 lat DLA ZAAWANSOWANYCH.

3. Zestaw edukacyjny do globalnej nauki czytania dla dzieci
    w wieku 1- 6 lat: JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK HISZPAŃSKI.

4. Komplet cyfr od 0 do 100 ze znakami +, -, x, :, >, <, =.

Zestaw edukacyjny do globalnej nauki czytania
dla dzieci w wieku 1- 6 lat:

    W zestawie znajduje się 100 kart (z zaokrąglonymi rogami) o wymiarach 297x100 mm. Zgadzamy się z tym, co powiedział Shakuntala Devi „Każde dziecko rodzi się jako potencjalny geniusz”. Jesteśmy pewni, że w Twoim dziecku kryje się olbrzymi potencjał, stymulując jego rozwój pomagasz mu go wydobyć. Ten czas przypada na okres do 5 roku życia. Wtedy dziecko przyswaja informacje w błyskawicznym tempie. Bawiąc się ze swoim dzieckiem w naukę wspomagasz jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny, wprowadzasz do jego życia radość i fascynującą zabawę. Przy okazji rozbudzasz pasję czytania i ciekawość świata.

    Dbamy   o to, by nasze tablice były dla dziecka atrakcyjne, niezwykłe i zasługujące na zainteresowanie. Dla 2-latka ważne jest już zaskakiwanie wyrazami. Dla 3-latka nie-zbędne są, obok prostych słów, ciekawostki słowne. Pamiętamy też o słowach G. Domana i J. Doman: „To, co trafi do mózgu dziecka w ciągu pierwszych ośmiu lat życia, najprawdopodobniej już tam zostanie”.

   Z doświadczenia wiemy, że dziecko potrzebuje różnych, również „skomplikowanych” słów. Dla 3-latka, które brało udział w zabawie kartami przeczytanie słów „kwas deoksyrybonukleinowy” jest tak samo proste jak przeczytanie słowa „mama”. Dla dzieci, które zaczynają naukę polecamy zestawy z dużymi literami, dla dzieci starszych lub tych, które już miały kontakt z czytaniem – mniejsze litery czarne, czerwone lub kilka różnych kolorów w zestawie (dodatkową zaletą jest możliwość użycia dłuższych słów). Zestaw zawierający kilka różnych kolorów słów (np. słowa w kolorze, czerwonym, zielonym, fioletowym, niebieskim, czarnym) jest dla dzieci atrakcyjny, ponieważ niektóre z nich lubią losować lub grupować kolorowe słowa i je odczytywać. Wiemy też, że dziecko, które bawi się z rodzicem w słowa, po roku czasu potrzebuje ponad 2300 kart ze słowami, a posiadanie i czytanie 30 książeczek wykonanych dla niego z wykorzystaniem słów użytych na kartach, zawierających co najmniej 25 zdań jest ilością niewystarczającą. Przykładowe zdania, które płynnie potrafi przeczytać dziecko korzystające przez kilka miesięcy z naszych kart: „Budda: »To, kim jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy«”, „Gady i ropuchy do porozumiewania się używają dźwięku”, „James Cook w czasie jedenastu lat żeglowania po Pacyfiku wniósł olbrzymi wkład w poznanie naszego globu”, „Chmury składają się z miliardów maleńkich kropelek wody i kryształków lodu”, „Konfucjusz: »Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem«”. Dziecko uwielbia tego typu książeczki i niecierpliwie na nie czeka.

    Na życzenie drukujemy słowa przesłane przez Państwa w pliku doc., txt., odt., wyrażenia dwuwyrazowe, zdania, afirmacje itp.

    Zestaw przeznaczony jest do korzystania przez dziecko pod opieką rodzica. Gratis: 2 karty – z imieniem i nazwiskiem dziecka.

UWAGA! Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie:

1. Numeru zestawu od 1 do 10 (im wyższy tym bardziej zaawansowany zestaw). Słowa w zestawach nie powtarzają się!

2. Wysokości czcionki.

3. Koloru słów.

4. Imienia i nazwiska dziecka.

Wymiary kart: 297x100 mm. Gramatura papieru: offset 300 g.

Kolor nadruku:
1. Zestaw jednobarwny – słowa w kolorze czerwonym.
2. Zestaw jednobarwny – słowa w kolorze czarnym.
3. Zestaw wielobarwny – słowa w kilku kolorach.

Wysokość czcionki:
1. 4,5 cm (arial 180 pkt.)
2. 2,9 cm (arial 115 pkt.)
3. 1,3 cm (arial 53 pkt.)

Przy zakupie 3 zestawów – przesyłka gratis!!

Wysyłka w ciągu 3 dni. Wysyłka słów na indywidualne zamówienie w ciągu 7 dni od otrzymania słów.

Cena zestawu: 58,00 PLN

Koszt wysyłki:
List polecony - 9,50 PLN
List polecony priorytetowy - 12,10 PLN
Paczka pocztowa ekonomiczna - 14,50 PLN
Paczka pocztowa priorytetowa - 17,00 PLN